Strona główna/Dla Uczniów/Wolontariat/Zbiorka darów dla zwierząt.

Zbiorka darów dla zwierząt.

logo wolontariatu SP3Wolontariat Szkoła Podstawowa nr 3 w Czerwionce-Leszczynach

Opiekunowie:
Bożena Bierowiec-Chrustek,
Edyta Maciej,
Barbara Marcol,
 Aleksandra Kurpanik,
Agnieszka Skudrzyk,
Marzena Machnik,
Beata Pietrek.

14 12 2022 #Aktualności #Wolontariat

Uczniowie klasy Va    Wiktoria i Zuzia     Zuzia, Wiktoria i panie M.Kempny-Lenartowicz i A.Kurpanik

Pod koniec listopada i w grudniu w naszej szkole trwała zbiórka darów dla zwierząt. Dzięki hojności Was wszystkich udało się zebrać sporą ilość karmy i akcesoriów. Szkolnym koordynatorem akcji była klasa Va, a uczennice Wiktoria Brykalska i Zuzanna Kiałka skutecznie i systematycznie zachęcały do przynoszenia darów. Dnia 9 grudnia zostały one zapakowane przez uczniów klasy Va, a ich przedstawicielki Wiktoria i Zuzia wraz z paniami Kempny-Lenartowicz i Kurpanik przewiozły  je do Urzędu Miasta i Gminy w Czerwionce i na ręce p. Pióreckiej przekazały dla punktu przetrzymań  zwierząt.

Cała akcja nie udałaby się jednak bez hojności całej społeczności SP3.
Dlatego z tego miejsca dziękujemy wszystkim za dary i okazane serce!

Dobro wraca!
M. Kempny-Lenartowicz