Kiermasz

20 12 2022 #Wolontariat #Dla Rodziców #Dla Uczniów

Iwona, Zuzia i Kamila oraz panie: E.Maciej i A.SkudrzykZgodnie z zapowiedzią 13 grudnia br., podczas zebrań z wychowawcami, rodziców wchodzących do szkoły powitały stoiska z ozdobami wykonanymi lub podarowanymi przez naszych uczniów i ich rodziców. W sprzedaży mieliśmy piękne stroiki, bombki, pierniczki, kartki świąteczne oraz wiele innych świątecznych drobiazgów. Dzięki temu wprowadziliśmy odwiedzających w świąteczny nastrój co skłaniało ich do zakupu i wsparcia ciężko chorego dziecka, gdyż cały dochód z kiermaszu przeznaczyliśmy właśnie na jego leczenie. Serdecznie dziękujemy za Wasze wielkie serca i przekazywanie datków na tak szczytny cel. Mamy nadzieję, że przedświąteczna atmosfera w naszej szkole spodobała się Państwu i zakupione przez Was stroiki i ozdoby odnalazły już swoje miejsce w Waszych domach.
Dziękujemy Wolontariuszom, Rodzicom naszych uczniów i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację kiermaszu. Szczególne podziękowania składam paniom A. Skudrzyk oraz A. Kurpanik oraz uczennicom klasy 8c - Zuzi P. Kamili S. Iwonie B. oraz Paulinie O.
W imieniu organizatorów - Edyta Maciej
Z najlepszymi świątecznymi życzeniami pozdrawiają Państwa organizatorzy kiermaszu.