Strona główna/Aktualności/Dzień, który pozostanie w pamięci piątoklasistów!

Dzień, który pozostanie w pamięci piątoklasistów!

3 02 2023 #Aktualności

1 lutego br. nie był zwykłym dniem. Do naszej szkoły przyjechali strażacy. Na szczęście nic się nie paliło. Nie spodziewałem się, że w tym dniu będą jakieś ćwiczenia. Strażacy przeprowadzili z nami szkolenie z pierwszej pomocy. Było bardzo fajnie i bardzo dużo się nauczyliśmy. Pod koniec mogliśmy strażakowi zadawać pytania, np.: Czy mieli kiedyś trudne akcje?, Czy ktoś miał padaczkę?, Jaka była ich najdziwniejsza akcja? Strażacy cierpliwie nam odpowiadali. Najważniejszą nauką z tej lekcji były wskazówki, jak uratować czyjeś życie. To ważniejsze nawet niż ułamki.
Bartek G. 5c

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Bełku wraz z opiekunami przeprowadziła pokaz oraz szkolenie dzieci klas V z podstaw pierwszej pomocy. Było to możliwe dzięki zaangażowaniu p. Hanny pracującej w sekretariacie, a prywatnie mamy Igora z klasy Vb, która od dzieciństwa jest związana z Ochotniczą Strażą Pożarną w Bełku.

Dziękujemy młodzieży, która perfekcyjnie wywiązała się z tego zadania.
Wychowawcy klas V

Dzień, który pozostanie w pamięci piątoklasistów!

Pokaz strażaków w naszej szkole