Strona główna/Dla Uczniów/Aktualności uczniowskie/Urodziny Książkowego Misia.

Urodziny Książkowego Misia.

21 10 2022 #Aktualności #Biblioteka #Dla Uczniów

W rocznicę pierwszego wydania książki A. A. Milne Kubuś Puchatek, które miało miejsce 14 października 1926 roku, obchodzimy urodziny wszystkich książkowych misiów. Jest to świetna okazja do promocji czytelnictwa wśród młodszych uczniów. Uczniowie klas II zapoznali się z misiami, które są bohaterami wielu książek i bajek. Wspólna zabawa połączona była z czytaniem fragmentu książki „Kubuś Puchatek” przez panie wychowawczynie. Były liczne niespodzianki i czas na zabawę: rysowanie misia z zamkniętymi oczami, zbieranie wykałaczek misiową łapą, dmuchanie baloników czy smakowanie miodku.
Nie zabrakło słodkich cukierków dla każdego ucznia. Urodzinowa impreza była bardzo udana a książkowe misie czekają na  swoich czytelników w bibliotece szkolnej.

Urodziny Książkowego Misia

Organizatorzy: Katarzyna Jastrzębska i Aleksandra Michalik