Szkolny Konkurs Plastyczny - Klasa pod chmurką.

Informujemy o rozstrzygnięciu Szkolnego Konkursu Plastycznego Klasa pod chmurką. T
ematem konkursu było stworzenie projektu pracowni służącej prowadzeniu zajęć dydaktycznych na świeżym powietrzu.
Konkurs przeprowadzony został na lekcjach plastyki. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością.
Komisja oceniła 260 prac uczniów z klas 4 - 7 oraz z klasy 2a i 8c i wyłoniła cztery równorzędne pierwsze miejsca, które zdobyli:
- Iga Szymańska kl. 5c,
- Robert Mikołajczak kl. 6c,
- Aleksander Bagsik kl. 7c,
- Oskar Franik kl. 2a .
Dodatkowo wyróżniono 13 uczniów:
- Kacper Janowski kl. 5a,
- Helena Snopek kl. 5b,
- Kaja Piotrowska kl. 5b,
- Maja Pielak kl. 5b,
- Wojciech Wącirz kl. 5b,
- Emilia Raudner kl. 5c,
- Paulina Diakonow kl. 5c,
- Tatiana Kobryń kl. 5c,
- Lena Włodarska kl. 6b,
- Paulina Koszalińska kl. 6b,
- Kacper Gaweł kl. 6c,
- Lilianna Giera kl. 7a,
- Zuzanna Lewandowska kl. 7a.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom, a szczególnie laureatom!
Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez:
- Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 3
- Samorząd Uczniowski.
Beata Pietrek