Strona główna/Aktualności/Dzień Dyni w naszej szkole!

Dzień Dyni w naszej szkole!

2 11 2025 #Aktualności #Dla Uczniów #Samorząd Uczniowski

W dniach 29 – 30 października br. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dyni.
Uczniowie mogli częstować się pysznymi, dyniowymi wypiekami, wziąć udział w malowaniu twarzy oraz konkursie na najpiękniejszą ozdobę z dyni.
Wielu uczniów przyszło do szkoły ubranych w kolory jesieni, a każdy uczestnik otrzymał dyniowy medal.

W konkursie na najpiękniejszą ozdobę z dyni zwyciężyli:

  • Irmina Duraj-Bielecka, 
  • Magdalena Wojtas, 
  • Łucja Wiśniewska, 
  • Stanisław Śmieja, 
  • Vanessa Kulejewska, 
  • Lena Lisaj, 
  • Tymon Iwańczyk

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie – kreatywność i pomysłowość uczestników zachwyciły całą społeczność szkolną!

Składam serdeczne podziękowania paniom pedagog, paniom z Rady Rodziców, paniom woźnym, które przygotowały dekorację w budynku A, pani Ewelinie za piękną dekorację w budynku B, dziewczynom obsługującym kiermasze w obu budynkach oraz uczennicom malującym twarze.
Dziękuję również rodzicom za zaangażowanie – za upieczenie ciast i pomoc dzieciom w przygotowaniu ozdób konkursowych.
Na koniec kieruję ogromne podziękowania do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji wydarzenia – za czas, pomysły, uśmiech i wspólne tworzenie radosnej atmosfery.
Myślę, że impreza była bardzo udana – dzieci chodziły uśmiechnięte, a szkoła na ten czas rozpromieniała się jesiennymi barwami i ciepłą, przyjazną aurą. 
Marcin Piasecki
opiekun Samorządu Uczniowskiego

stopka

do góry